5
(12)
Aranżacja okna: Gotowe zasłony

Kto powiedział, że dekoracja domu wymaga wielkiej rewolucji? Czasem zmiana detali może zrobić znaczną różnicę. Postanowiliśmy zawiesić nowe zasłony we wnętrzu z nieco opatrzonym i skromnym designem. Efekt okazał się bardziej niż interesujący. Co ciekawe, obyło się bez szycia na wymiar i przełomowych koncepcji. Zdecydowaliśmy się na zasłony gotowe!

Większość takich tekstyliów ma wymiar 145 x 250 lub 240 cm. Wybraliśmy ozdobnie połyskującą, półzaciemniającą satynę poliestrową z szerokim wzorem. Dlaczego? Okno znajduje się od strony północnej (od południa wybralibyśmy raczej gęsty, zaciemniający blackout). I jeszcze mocowanie przy pomocy dekoringów na nowym karniszu. Zobacz, jak nieduże i średnie pokoje odmieniają się dzięki nowym tekstyliom w oknie.

W aranżacji wykorzystano:

Zasłona zaciemniająca na taśmie – ciemna szarość

  • rozmiar szala: 145 cm x 250 cm,
  • stopień zaciemnienia: 50 – 70 %,
  • materiał: blackout

Istnieje możliwość skrócenia zasłony

Galeria prezentuje tylko część wzorów, które na dzień tworzenia tego wpisu były dostępne. Każdego dnia do naszej oferty dochodzą nowe wzory w miejsce tych mniej rotujących. Dlatego prosimy Państwa o wyrozumiałość w przypadku braku wybranego wzoru.

Zapraszamy również do naszej oferty na Allegro

Zasłony dekoracyjne - woal
Zasłony półzaciemniające - satyna
Zasłony zaciemniające - blackout

Oceń ten artykuł

Ocena artykułu: 5 / 5. Liczba głosów: 12