O nas

O firmie

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do naszego świata, wypełnionego wzorami, kolorami i delikatnością. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu całego zespołu pomagamy tworzyć wyjątkowy wystrój domów. Wierzymy w dekoracyjną moc tekstyliów. Według nas w świecie designu to prawdziwa soft power, która otula mieszkania ciepłem i wyjątkowymi barwami. Dlatego nieustanie wzbogacamy asortyment, by sprostać zmieniającym się trendom. Naszą ofertę stale poszerzamy o nowe usługi, które przybliżają naszych klientów do wymarzonego wyglądu własnych czterech kątów.

Współpracujemy z najlepszymi w branży

Pomagamy wzbogacać domowe piękno od 1992 roku. Przez ten czas przeszliśmy drogę od dostawcy wysokiej jakości materiałów do studia z prawdziwego zdarzenia, w którym można zamówić uszytą na miarę oprawę okien i ścian. Podjęliśmy współpracę z najważniejszymi fabrykami tkanin w kraju (Haft, Fako, Wistyl, Wisan, S.I.C.) i za granicą (TAC, Brillant). Dzięki temu jako poważny partner potentatów możemy zaoferować ogromny wybór tkanin najlepszej jakości.

Sprawdzony partner? Jesteśmy do Państwa dyspozycji

W skali hurtowej cenimy sobie współpracę z projektantami, architektami, studiami aranżacji wnętrz, sklepami, hurtowniami czy branżą hotelarską. Jako wiarygodny partner zawsze mamy do zaproponowania modną kolorystykę i wzory na czasie. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani poszerzeniem swojego asortymentu o nasze produkty – zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Józef Holchauzer

Właściciel firmy